Spotkanie ws. zbiornika retencyjnego na rz. Cienkiej

W czwartek 26 stycznia o godz. 17.00 w Centrum Kultury Sportu i Rekreacji Burmistrz Tłuszcza poprowadzi spotkanie z mieszkańcami w sprawie koncepcji budowy zalewu między Tłuszczem a Jasienicą.

Z ostatnie chwili (dopisek z 25 stycznia): ze strony Urzędu Miejskiego usunięto informację o planowanym spotkaniu. Nie wiadomo, czy spotkanie to dojdzie do skutku, czy zostało odwołane.
Osobiście sądzę jednak, że warto tam pójść i sprawdzić.

Załączona ilustracja ma charakter wyłącznie poglądowy i nie jest mapą planowanego zalewu ;-)
R.Sz.
Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...