• 2012-10-01 00:10
  • Robert Szydlik
Wywiad dla Stacji Tłuszcz

We wrześniowym wydaniu Stacji Tłuszcz ukazała się rozmowa red. Aleksandry Puławskiej ze mną jako radnym Rady Miejskiej w Tłuszczu i przewodniczącym 11-osobowego Klubu Radnych Razem dla Gminy.

Ta rozmowa miała odbyć się wcześniej, ponieważ w miałem zaszczyt wygrać w ankiecie Stacji Tłuszcz Najchętniej przeczytałbym/przeczytałabym “PIĘĆ PYTAŃ DO…” z radnym/radną. Ostatecznie jednak "ustąpiłem miejsca" radnej Danucie Opłotnej, która wygrała wybory ponowne w Jasienicy.

Wywiad ze mną wygodniej można przeczytać na stronie "Stacji Tłuszcz" ---> kliknij / zobacz

Robert Szydlik

Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...