Parafianie od Męczenników Podlaskich poparli akcję

Dokładnie 500 osób złożyło swoje podpisy na listach poparcia akcji "Wiadukt dla Tłuszcza", której organizatorem jest redakcja "Stacji Tłuszcz". Tym razem podpisy zbierane były pod kościołem p.w. Błogosławionych Męczenników Podlaskich.

Każdy, kto w niedzielę 7 października był na mszy w naszej parafii, miał okazję złożyć swój podpis, jeśli nie zrobił tego wcześniej. Podpisy przez cały dzień zbierali redaktorzy "Stacji Tłuszcz" - Aleksandra Puławska i Maciej Puławski oraz radni z naszego okręgu: Włodzimierz Malinowski i niżej podpisany, a także przewodnicząca rady osiedla Kolejowa p. Zofia Malinowska. Mimo chłodnej aury humory nam dopisywały. Rozmowy z mieszkańcami były bowiem naprawdę sympatyczne, a akcję życzliwie wsparli też Kapłani tutejszej parafii. Ks. Proboszcz Ireneusz Korporowicz pod koniec każdej mszy, po odczytaniu ogłoszeń duszpasterskich zachęcał wiernych do poparcia akcji "Wiadukt dla Tłuszcza". Sam też złożył podpis.
Wszystkim serdecznie dziękujemy!
Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...