• 2012-12-24 23:43
  • Robert Szydlik

1 grudnia 2012 roku nastąpił uroczysty akt wmurowania kamienia węgielnego budującego się w Tłuszczu przy ul. Klonowej kościoła pw. Bł. Męczenników Podlaskich. Uroczystą mszę św. celebrował JE ks. abp Henryk Hoser...

– Drogi nasz Arcypasterzu, pragnę Ekscelencję powitać w tej nowopowstającej świątyni wraz ze zgromadzonymi tutaj kapłanami, zaproszonymi gośćmi i całą wspólnota parafialną – tymi słowami rozpoczął uroczystość ks. Ireneusz Korporowicz, gospodarz parafii. 

Cały artykuł mojego autorstwa przeczytają Państwo na łamach najnowszej Stacji Tłuszcz - oto LINK
Robert Szydlik

Fot. Anna Ciszyńska
Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...