Legalne nie znaczy gospodarne: wymiana pism między Radą Miejską a Burmistrzem

"Stacja Tłuszcz" zamieściła na swojej stronie internetowej kolejne pismo radnych wpisujące się już w serię korespondencji między Radą Miejską a Burmistrzem, dotyczącą umowy zawartej przez gminę z firmą Deloitte

Pierwsze pismo podpisało pięć osób - szefowie Komisji Budżetowej, Rewizyjnej i Rolnej oraz prezydium Klubu Radnych Razem dla Gminy. Wytknięto nam, że było nas "tylko pięciu", więc naszą odpowiedź na pismo burmistrza podpisało dziesięcioro radnych spośród jedenastu zrzeszonych w Klubie Radnych (czyli 2/3 Rady Miejskiej). 

Z treścią naszego pierwszego pisma i odpowiedzią Burmistrza można zapoznać się tutaj >>

Nasze kolejne pismo "Stacja Tłuszcz" zamieściła w kolejnym wpisie >>
R. Sz.
Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...