W Radiu dla Ciebie o przejrzystości finansów w gminie

Dziś (20 III 2014) około 14.40 byłem gościem audycji RDC "Jest sprawa", w której relacjonowałem, w jakim sposób udało się radnym w Tłuszczu uzyskać po 13 miesiącach starań informacje na temat płac i nagród w Urzędzie Miejskim w Tłuszczu.

Nie będę relacjonował przebiegu mojej rozmowy z p. red. Elżbietą Uzdańską - kto zechce, posłucha. Oto link do newsa, w którym jest plik dźwiękowy z nagraną audycją: "Jest sprawa: mieszkańcy Tłuszcza zmusili władze miasta do transparentności"


Bezpośredni link do nagrania audycji "Jest sprawa" w RDC

Robert Szydlik
Więcej z tego działu…

VII Festiwal filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989

W Społecznym Muzeum TPZT odbył się przegląd wybranych filmów prezentowanych podczas "VII Festiwalu filmów dokumentalnych NIEZŁOMNI, NIEPOKORNI, WYKLĘCI 1939-1989" (Gdynia, 26-29 IX 2015).

Wywiad z kandydatem na burmistrza Łochowa Robertem Gołaszewskim

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gm. Łochów w II turze głosowania wybiorą Burmistrza Łochowa. Oto mój wywiad z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Robertem Gołaszewskim, który w I turze uzyskał najlepszy wynik spośród czworga startujących kandydatów.

KOLEJNA SESJA RADY POWIATU ZA NAMI...

Wierzę, że także z poziomu opozycji można zmieniać rzeczywistość i należy to czynić, co wspólnie z Koleżankami i Kolegami z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość staramy się czynić.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Wspaniała atmosfera, rzeczowe wystąpienia, dobre słowo Prezydenta elekta Andrzeja Dudy i bardzo merytoryczne otwarcie kampanii wyborczej do parlamentu kandydatki na Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło...

Zostałem radnym w Powiecie Wołomińskim

Moje ślubowanie radnego w Radzie Powiatu Wołomińskiego...