• 2008-05-08 19:20
  • Robert Szydlik
Kilkadziesiąt tytułów!

Nie pamiętam dokładnie wszystkich tytułów gazet, w których publikowałem w latach 1994-2011, ale trochę się tego uzbierało...

Wymienię zatem te, które pamiętam... 

Prasa muzyczna: "XL", "Machina", "Metal Hammer", "Morbid Noizz", "Mystic Art"

Prasa młodzieżowa i kolorowa: "Twist", "Filipinka", "Claudia", "Na Żywo", "Bravo", "Bravo Girl!", "Olivia"

Prasa lokalna: "Gazeta Tłuszczańska", "Tygodnik Wyszkowski", "Gazeta Radzymińska", "Mazowieckie To i Owo", "Tygodnik Nowodworski", "Życie Łomianek, "Gazeta Kościańska", "Głos Wągrowiecki", "Gazeta Zielonki", "Żyrardowski Tydzień", "Tygodnik Ostrowski", "Tygodnik Pułtuski", "Tydzień Ziemi Śremskiej", "Korso Regionalne", "Gazeta Milicka", "Czas Ciechanowa", "Tygodnik - Lokalna"

Prasa branżowa: "Arkadia" (C.H. Arkadia), "Woman" (Orange), "Sezon na remont" (OBI), "Barkiet" (Barlinek)

Internet: XLonline.pl, Bravo.pl, Polki.pl, Interia.pl, Fun-Club.pl, Twist.pl, Filipinka.pl

Więcej z tego działu…

Sprowadźmy rodaków ze Wschodu

Akcja odpalona 5 września już 10 dni później miała 4000 polubień. Teraz 4500. To znaczy, że warto było, że temat jest ważny i wielu Polaków czuje moralny obowiązek, by pomóc rodakom ze Wschodu, którzy niejednokrotnie żyją w skromnych warunkach i marzą, by powrócić do Ojczyzny - swojej, bądź rodziców czy dziadków.

POLSKIE ROCZNICE. 605 lat po Grunwaldzie

Mój artykuł poświęcony 605. rocznicy Bitwy pod Grunwaldem, który ukazał się w gazetach: Mazowieckie To i Owo, Tygodnik Nowodworski, Tygodnik Pułtuski, Czas Ciechanowa, Gazeta Lokalna (Mińsk Maz.) oraz Patria. 

Palac w Hrzęsnem ma 380 lat (1635-2015)

Najstarszy zabytek powiatu wołomińskiego wzniesiono w 1635 roku dla ówczesnego właściciela dóbr Chrzęsne Stefana Dobrogosta Grzybowskiego. W swojej epoce i później nie była to zwyczajna siedziba szlachecka, bo dwory ziemiańskie długo jeszcze wznoszono – głównie z drewna. Pałac ten stanowił prawdziwą rezydencję magnacką.

ZMUSIŁEM NIEMCÓW - ODSZCZEKALI... 


General-Anzeiger Bonn zamieścił artykuł ze sformułowaniem "polnischen Konzentrationslager in Chelmno".

Gruzińska moneta ze śp. Prezydentem Kaczyńskim?

We wrześniu podczas II IHW Conference on Heraldry and Vexillology in Europe Kolega Heraldyk z Gruzji pokazał mi projekt monety okolicznościowej ze śp. Prezydentem Kaczyńskim, którego Gruzini - jak wiadomo (i wiadomo dlaczego) - darzyli szacunkiem, a dziś obdarzają wdzięczną pamięcią. 

VIII nr Biuletynu LGD "Równiny Wołomińskiej"

15 lipca ukazał się kolejny, już VIII nr Biuletynu LGD "Równiny Wołomińskiej". W numerze, który opracowałem na zlecenie LGD znajdą Państwo m.in.: wywiady z Przewodniczącym LGD Januszem T. Czarnogórskim a także z Burmistrzem Wyszkowa Grzegorzem Nowosielskim.