Tu jesteś: Strona główna >  Aktualności >  Waldemar Sitek w Radzie Miejskiej w...

Aktualności

Waldemar Sitek w Radzie Miejskiej w Tłuszczu

Waldemar Sitek w Radzie Miejskiej w Tłuszczu

Data:
2013-09-23 00:12
Bezpartyjny kandydat popierany przez PiS, Waldemar Sitek, został wybrany piętnastym radnym we wczorajszych (22 IX 2013) wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Tłuszczu. Zastąpi Kamila Laskowskiego, który złożył mandat w czerwcu w związku z podjęciem pracy w służbie cywilnej...
Frekwencja w tych wyborach okazała się niska. Do lokalu wyborczego przyszło tylko 441 mieszkańców os. Słoneczna, Długa i Bolesława IV, podczas gdy w wyborach w 2010 r. głosowało 977 mieszkańców tego okręgu. Wówczas jednak wybieraliśmy także burmistrza.
Do urn wrzucono 4 głosy nieważne.
Konkurentów z wyraźną przewagą pokonał WALDEMAR SITEK, który zdobył 253 głosy (57% poparcia). Na Radosława Balickiego głosowało 133 wyborców (30%) a na Romana Krysika 51 wyborców (11,5 %). 
Zwycięzcy serdecznie gratuluję i witam nowego Kolegę Radnego w gronie... Oczywiście pozostało jeszcze ślubowanie radnego, które odbędzie się zapewne na październikowej sesji RM.
Robert Szydlik


KONTAKT Z RADNYM

Robert Szydlik

Robert Szydlik - Radny Powiatu Wołomińskiego

reprezentujący gminy TŁUSZCZ, JADÓW, Strachówka oczekuje na Państwa pytania, pomysły i sugestie.

Odpowiedzi na państwa pytania

Panie radny czy to prawda czy plotka że ma być budowany w tym roku chodnik przy Mazowieckiej? -...
Szanowny Panie, Tak, to prawda. Mam nadzieję, że zadanie to zostanie wykonane. Niestety, od razu nie zostanie wybudowany chodnik na całej długości...

Pora na sponsora